niedziela, 20 listopada 2011

Warsztaty rękodzieła.

Zapraszam wszystkich serdecznie na warsztaty rękodzielnicze, które odbędą się 4 grudnia 2011 w Gdyni w Centrum Gemini, w godzinach 12.00-15.00.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w trakcie dużej imprezy rękodzieła, na Kiermaszu Handmade Delicjach Artystycznych. Jest to duża dwudniowa impreza, którą organizuję - udział w niej weźmie ponad 20 artystów - rękodzielników. Każdy z harcerzy będzie miał niepowtarzalną szansę porozmawiać z każdym twórcą, obejrzeć z bliska ręcznie wytwarzane wyroby, usłyszeć, z czego są zrobione, czasami nawet obejrzeć proces powstawania! Artyści przygotowali dla uczestników półprodukty i materiały, które zobrazują proces powstawania konkretnego dzieła, opowiedzą o różnych technikach (takich jak: wire-wrapping, decoupage, wytapianie szkła, szycie).

Odbędą się także klasyczne warsztaty rękodzieła, na których uczestnicy własnoręcznie wykonają ozdobne przedmioty - warsztaty rękodzieła poprowadzimy w dwójkę z Asią Karczewską.
Mam nadzieję, że po warsztatach każdy harcerz będzie umiał przygotować fajny prezent!!!

Co trzeba ze sobą wziąć:
1. coś na drugie śniadanie
2. mała "wyprawka" z wszelkiego rodzaju drobiazgami: ścinkami materiałów, koralikami, cekinami, sznurkami, drucikami, itp
3. dobry humor:)

Na miejscu czeka na Was jeszcze niespodzianka od artystów!:)

Wszystkich chętnych proszę o kontakt:)

Pozdrawiam:)
pwd Marta Derkiewicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz